Collection: Gift Ideas
-
21% discount
Sensations - Sweet Licorice
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $22.00 USDSale -
21% discount
Sensations - Traditional Talc
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $22.00 USDSale -
20% discount
Basics - 100% cotton fitted sheet in various colours
Regular price From $37.00 USDRegular priceUnit price / per$46.00 USDSale price From $37.00 USDSale -
Gift Voucher Givì Lulù Shop
Regular price From $55.57 USDRegular priceUnit price / per -
11% discount
Complete Pajamas for Girls - New Cleo
Regular price $49.00 USDRegular priceUnit price / per$55.00 USDSale price $49.00 USDSale -
11% discount
Girl's Nightgown - New White
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per$38.00 USDSale price $34.00 USDSale -
10% discount
Silk Dressing Gown - Carol
Regular price $332.00 USDRegular priceUnit price / per$369.00 USDSale price $332.00 USDSale -
11% discount
Complete Pajamas for Kids - Paolo
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price / per$62.00 USDSale price $55.00 USDSale -
24% discount
Bed Set - Richmond
Regular price From $172.00 USDRegular priceUnit price / per$226.00 USDSale price From $172.00 USDSale -
24% discount
Bed Set - Charlton
Regular price From $196.00 USDRegular priceUnit price / per$258.00 USDSale price From $196.00 USDSale -
31% discount
Bed set - Brera
Regular price From $218.00 USDRegular priceUnit price / per$318.00 USDSale price From $218.00 USDSale -
30% discount
Bed Set - Albury
Regular price From $372.00 USDRegular priceUnit price / per$533.00 USDSale price From $372.00 USDSale -
19% discount
Basic - Fitted Sheet - White (300 Thread Count)
Regular price From $38.00 USDRegular priceUnit price / per$47.00 USDSale price From $38.00 USDSale -
Basic - Flat sheet in various colors
Regular price From $93.00 USDRegular priceUnit price / per -
Basics - 100% cotton Pillowcase in various colors
Regular price $47.00 USDRegular priceUnit price / per -
18% discount
4 Seasons Duvet - 250gr/m2
Regular price From $40.00 USDRegular priceUnit price / per$49.00 USDSale price From $40.00 USDSale
GL Team
We will reply shortly
Hi 👋 Can we help you?